ПОСЛУГИ СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ

Піклуєтесь про своїх співробітників? Ми готові взяти на себе їхній захист у виробничих ситуаціях.

Один із видів послуг, що надає ТОВ “Експертний технічний центр «Сфера» - це   страхування від нещасних випадків, які можуть статися з Вашими працівниками на виробництві або в офісі.

Компанія ТОВ “Експертний технічний центр «Сфера»   і наші партнери страхова компанія  «ARX» здійснюють страхування фізичних та юридичних осіб на договірній основі.

Метою страхування є фінансове забезпечення Застрахованої особи шляхом відшкодування витрат у випадку травми, втрати працездатності або смерті Застрахованої особи.

Предметом страхування в усіх випадках є життя і здоров’я особи. За договором застрахована особа отримує поліс, який розповсюджується на всі страхові випадки.

Страхування від нещасних випадків здійснюється на випадок:

  • тимчасової втрати Застрахованою особою працездатності внаслідок нещасного випадку;
     
  • стійкої втрати Застрахованою особою працездатності (встановлення І,ІІ,ІІІ групи інвалідності)  внаслідок нещасного випадку;
     
  • ушкодження здоров’я Застрахованої особи, внаслідок нещасного випадку;
     
  • смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Поліс страхування перш за все  потрібен тим, хто знаходиться в групі підвищеного ризику,  чия професійна діяльність так чи інакше пов’язана з небезпекою.

Прийміть правильне життєве рішення – оформіть договір страхування. 

Зверніться до спеціаліста компанії ТОВ “Експертний технічний центр «Сфера» і Ви отримаєте відповіді на всі важливі питання, пов’язані зі страхуванням від нещасних випадків.

Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного корпоративного клієнта, враховуючи можливості, потреби і побажання.