ТЕХНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИПРОБУВАННЯ

 

ТОВ «ЕКСПЕРТИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР «СФЕРА» отримав сертифікат на  Систему управління якістю, що дає змогу розширити спектр наших послуг.

Наша команда проводить :

Технічний огляд обладнання, устаткування– проводиться з метою визначення якості виготовлення, монтажу, ремонту, реконструкції і модернізації, умов та строку подальшої безпечної експлуатації устаткування, оцінки технічного стану складових частин, деталей або їх елементів, перевірки їх на відповідність технічним вимогам тощо.

За заявою замовника, ТОВ «Експертний технічний   центр «СФЕРА» проводить первиннийперіодичний (черговий) і позачерговий технічні огляди.

Первинному технічному огляду підлягає устаткування перед введенням в експлуатацію.

Періодичний (черговий) і позачерговий технічний огляд проводиться у строки, щовстановлені нормативно-правовими актами з охоронипраці та експлуатаційними документами виробника.

Позачерговий технічний огляд устаткування проводиться у разі:

  • введення його в експлуатацію після ремонту, реконструкції або модернізації;
  • перерви в експлуатаціїбільшніж 12 місяців;
  • демонтажу та встановлення на новому місці;
  • закінчення граничного строку експлуатації (із застосуванням видів робіт, що не використовувалися під час експертного обстеження);
  • експлуатаційної чи деградаційної відмови, виявлення зносу (механічного або корозійного), залишкової деформації, тріщин, інших пошкоджень складових частин, деталей або їх елементів;
  • аварії або пошкодження, спричиненого надзвичайною ситуацією природного чи техногенного характеру.

В інших випадках позачерговий технічний огляд устаткування проводиться відповідно до вимог нормативно-правовихактів з охорони праці або за ініціативою роботодавця.

Експертне обстеження (технічне діагностування устаткування підвищеної небезпеки) – комплекс робіт з визначення технічного стану, умов і строку подальшої безпечної експлуатації устаткування з урахуванням режиму роботи, а також визначення потреби у проведенні ремонту, модернізації, реконструкції або виведенні з експлуатації.

Експертне обстеження устаткування проводиться у разі:

  • закінчення граничного строку експлуатації;
  • реконструкції (перебудови) або модернізації, якщо це обумовлено нормативно-правовими актами з охоронипраці;
  • аварії або пошкодження, спричиненого надзвичайною ситуацією природного чи техногенного характеру, з метою визначення можливості відновлення;
  • виявлення під час проведення технічного огляду зносу (механічного або корозійного), залишкової деформації, тріщин, інших пошкоджень складових частин, деталей або їх елементів, що перевищують допустимі значення.

В інших випадках експертне обстеження устаткування проводиться відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці або за ініціативою роботодавця.

Випробуванняекспериментальне визначення кількісних і (або) якісних характеристик властивостей об'єкта випробувань за результатом впливу на ньогопід час моделювання чифункціювання;

неруйнівний контроль якості основного металу та зварних з’єднань:
- візуально-оптичний і вимірювальний (VT);

- ультразвуковий (UT);

- капілярний (PT);

- магнітопорошковий (MT);

- вимірювання твердості матеріалів;

- опресування (гідравлічне, пневматичне);


Довірте ваші проблеми професіоналам!

Надішліть запит на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

або зателефонуйте за телефонами - 099 773 92 82,  050 308 55 03.